O Kancelarii


Kancelaria adw. Zbigniewa Barwiny
zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw oraz osób fizycznych


Nasza misja i najwyższy standard usług

Naszą misją jest zaspokajanie oczekiwań Klientów poprzez dostarczanie kompletnych rozwiązań prawnych. Rozumiemy potrzeby zarówno firm, jak i konsumentów. Znając realia współczesnego rynku, pomagamy wykorzystywać jego szanse i unikać niebezpieczeństw.

Wiemy, jak wiele zależy od jakości świadczonych przez nas usług. Czujemy ciężar tej odpowiedzialności, jednak ufamy naszej wiedzy i doświadczeniu. Chętnie podejmujemy wyzwania i odważnie stoimy u boku naszych Klientów.


Najwyższy standard

Dbamy o naszą markę, a zaufanie naszych klientów zobowiązuje nas do troski o najwyższy standard świadczonych usług. Jakość przedkładamy nad ilość.

Z dumą podkreślamy naszą skuteczność, wysoki poziom merytoryczny oraz nieszablonowe podejście do powierzanych spraw.

Pełen profesjonalizm doradztwa łączymy z zupełnie nową jakością świadczenia usług prawnych. Troszczymy się o relacje z Klientem, gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy, zapewniamy przyjazną atmosferę. U nas Klient jest partnerem, nie petentem.
Wspieramy Klientów korporacyjnych. Stoimy na straży praw Klientów indywidualnych.


Współpraca z partnerami w kraju i za granicą

W trosce o interesy naszych Klientów jesteśmy wspierani przez potencjał kancelarii adwokackiej Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór Adwokaci Spółka Partnerska (KKPW) posiadającej swoje oddziały w Krakowie i Warszawie. KKPW oferuje kompleksową obsługę prawną dla dużych i średnich przedsiębiorstw działających na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

Współpraca pozwala obu kancelariom na łatwiejszy kontakt z Klientami na obszarze całego kraju, wzajemne korzystanie z pracowników, wymianę doświadczeń oraz wspólną realizację pracochłonnych i szeroko zakrojonych projektów.

Należymy również do międzynarodowej sieci firm prawniczych LEGAL SKILLS European Business Lawyers EEIG zrzeszającej kancelarie prawnicze działające w Antwerpii, Berlinie, Budapeszcie, Bratysławie, Genewie, Helsinkach, HoChiMinh City, Krakowie, Los Angeles, Manili, Monachium, Oslo, Paryżu, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Szczecinie, Sztokholmie, Tuluzie, Wiedniu i Warszawie (www.legalskills.net).

Doradzamy, negocjujemy i egzekwujemy
słuszne prawa naszych Klientów.


SKONTAKTUJ SIĘ